Ara
Close this search box.

SSS

Merak Ettikleriniz

Hayır, Aydın’da yetişen, sağlığınıza iyi gelecek ne varsa hepsi İncir Ocağı’nda olacak. Yanlış anlaşılmasın sakın, her çeşitten ürün gönderelim diye değil. En sağlıklı ürünleri tüketmek herkesin hakkı, herkesin ihtiyacı da farklı.

Aksine ucuz. Tabiki bilmenizde fayda var. Topladığımız 1000kg inciri emek emek tek tek ellerimizle seçtikten sonra sizlere gönderdiğimiz en kaliteli incirden en fazla 100kg elde ediyoruz. Farklı kalitelerde ürün kullanmıyoruz. İncir Ocağı 1000kg incirden 100kg en iyi kaliteyi özenle seçiyor.

En hızlı şekilde sorununuzu anlamaya çalışırız öncelikle. Nerede hata yaptık diye sorar öğreniriz. Hiç merak etmeyin, beğenmediğiniz ürünü bize iade edin yenisini göndeririz. Çok değil, bir telefon kadar uzağınızdayız.
Tabi bize ait. Ürünlerimizin kalitesini daha nasıl gösterebiliriz diye uğraşıyoruz. Şimdilik incir ve zeytin fotoğrafları ağırlıklı ama sitemizde ne varsa hepsi sosyal medyamızda da olacak. Güzel köy manzaralarımızı da gösteririz size.

Evet var. Şimdilik sadece Aydın’ın Germencik ilçesinde üretim tesisimiz var. Sizin de desteklerinizle belki de Türkiye’nin her yerinde İncir Ocağı mağazaları açacağız.

Aydın’a yolunuz düşerse isteğiniz zaman seve seve misafir ederiz. Başımızın üstünde yeriniz var. Hem incir ve zeytin bahçelerimizi de gezeriz. Olur da gelemezseniz ürünlerimize ve bize www.incirocagi.com ya da sosyal medyadan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yaptığımız işin kalitesiyle sivrilmek istiyoruz. İşimize dört elle sarılıp sıfır hata için gece gündüz çalışıyoruz. Memnuniyet mesajlarınızla bizi sevdiğinizi anlıyor bizim de sizi sevdiğimizi bilmenizi istiyoruz.
Köyümüzdeki kadınlarımızdan. Maşallah her iş geliyor ellerinden. Sağ olsunlar kendi işleri gibi dört elle sarılıyorlar işlerimize. Biz de onlara destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler bizi sevdikçe biz daha çok kişiyi sevindiriyoruz.